Dla kogo? Na tą chwilę… dla mnie bo wiem jak trudne jest znalezienie czytelników, dlatego pewnie będę długo pisać zanim ktoś tu się pojawi i przeczyta choć jeden post 🙂 Po co? Po to by w przyszłości ( mam nadzieję jednak, że niedalekiej) ten blog był komuś potrzebny. By stał się miejscem do którego będzie się zaglądać aby poszukać inspiracji, pomocy, miejscem gdzie znajdzie się poradę.

Od chwili kiedy postanowiłam zostać mamą wciąż szukam odpowiedzi na różnego rodzaju pytania. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego jak wiele niespodzianek i problemów spotka mnie już na etapie starań o dziecko. Kiedy pojawia się upragniona ciąża a następnie narodziny malucha, pytań i wątpliwości rodzi się coraz więcej. Często szukałam pocieszenia i zrozumienia u tych osób które przeżywały to co ja, a były takie sytuacje niestety, w których mogła pomóc mi tylko osoba będąca wcześniej na moim miejscu. Wierzę, że i ja mogę komuś pomóc choćby w tym by nie tracić wiary… wiary w to, że będzie się mamą, ale o tym później 🙂 Od kiedy jestem mamą każdy kolejny dzień to nowe doświadczenie. Chciałabym się podzielić nim z mamami, które na tej cudownej drodze jaką jest macierzyństwo, dopiero rozpoczynają swoją przygodę. Mam też ogromną nadzieję, że pojawią się tu również mamy, które są bogatsze o to doświadczenie dużo bardziej niż ja i będą mogły również mnie posłużyć radą i pomocą.

Kiedy po porodzie wychodzimy ze szpitala często otrzymujemy pudełko a w nim różnego rodzaju darmowe próbki z kosmetykami dla maleństwa, z poradnikami, ulotkami i tym podobnymi rzeczami. Niech ten blog będzie właśnie takim „Pudełkiem mamy” w którym znajdzie wszystko co potrzebne! Czy to się uda? Bardzo bym chciała aby tak było, a co z tego wyjdzie zobaczymy za jakiś czas. Mam nadzieję, że z sentymentem i dumą wrócę  po długim czasie do tego postu, i czytając go, uśmiechnę się szczęśliwa 🙂

Written by Anna
  • Bardzo fajny blog, przypadkowo na niego trafiłam z czego bardzo się cieszę, miło jest śledzić Twoje przeżycia i przemyślenia z Niną i porównywać je ze swoimi……..
    http://bit.ly/pakietmedyczny

    • Bardzo mi miło i cieszę się ogromnie! Witamy w naszym świecie 🙂

  • Bardzo fajny blog, sama oczekuję Maleństwa, wzruszyłam się niejednokrotnie 🙂

    • Gratuluję! Piękna przygoda przed Wami 🙂 Dziękuję za miłe słowa 🙂