Firma Canpol to lider akcesoriów dla niemowląt, nie tylko na polskim rynku, ale i na rynkach w ponad 50 krajach. Od wielu lat dostarcza mnóstwa produktów dla dzieci i rodziców. To nie tylko zabawki, ale i produkty w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji i bezpieczeństwa. 

Dzięki temu, że firma współpracuje z mamami, które są użytkowniczkami produktów oferowanych przez Canpol babies, ich asortyment jest idealnie dopasowany do oczekiwań i wymogów mam. Firma wciąż rozwija się i podąża za zmieniającymi się oczekiwaniami użytkowniczek. Bezpieczeństwo i innowacyjność produktów – to ich cel.
Co mnie najbardziej przekonuje do firmy Canpol babies? 
Komisja Europejska negatywnie zaopiniowała związek chemiczny o nazwie bisfenol A (BPA) występujący w poliwęglanowych (PC) butelkach do karmienia niemowląt, a firma Canpol babies od razu podjęła decyzję o wprowadzeniu odpowiedników wykonanych z surowców alternatywnych. Dla mnie to właśnie jest najważniejsze – bezpieczeństwo mojego dziecka i wiem, że jako rodzic wybierając produkty tej firmy mogę być spokojna o to bezpieczeństwo. Informuje mnie o tym znak na opakowaniu „BPA free”, który oznacza właśnie brak bisfenolu A. 
O czym jeszcze należy wspomnieć to to, że po wprowadzeniu surowców alternatywnych poliwęglanowe akcesoria do karmienia
Canpol babies poddawane były restrykcyjnym badaniom na zawartość BPA i na uwagę zasługuje fakt,
że zawartość BPA w produktach do karmienia Canpol babies była
zdecydowanie niższa od założonej przez Normę Europejską.
Firma Canpol  otrzymała mnóstwo nagród i wyróżnień za markę Canpol babies. Jest to niewątpliwie dodatkowy i ważny atut dla każdej mamy, która wybiera produkty dla swojego dziecka. Bo skoro polecają je takie miesięczniki jak „Dziecko” „Twój Maluszek” oraz „Mam Dziecko” i otrzymało między innymi wyróżnienie Super Produkt 2014, Firma Roku, Laur Konsumenta i wiele innych to czego chcieć więcej?
To rzetelna firma, która stawia na bezpieczeństwo przede wszystkim i oferuje barzo szeroki asortyment. Dlatego jako mama dbająca ze szczególną ostrożnością o swojego maluszka i wybierająca bardzo rozważnie produkty i akcesoria dla niego, z przyjemnością przyjęłabym ofertę współpracy z firmą Canpol by móc testować markę Canpol babies i dzielić się z Wami swoją opinią w postaci recenzji. Co Wy na to? 
Wszystkich chętnych do współpracy z firmą zapraszam na stronę:

 CANPOL BABIES BLOGOSFERA 

Written by
 • Anonimowy

  Mam butelki i laktator z tej firmy i jestem bardzo zadowolona 🙂

  • O no proszę kolejna zadowolona mama 🙂

 • Może wezmę z Synkiem udział w kolejnej edycji testów 🙂 uwielbiam je czytać u innych…. Czekam na Twoje.
  http://www.MartynaG.pl

  • Będzie mi bardzo miło o ile rozpoczniemy współpracę z firmą Canpol 🙂
   P.s. Bardzo fajny blog byłam u Ciebie zanim do mnie napisałaś 🙂